Pro autory

Pro autory

Pro autory

„Žij, abys psal;piš, abys žil“

Psaní je snaha sdělit lidem nějaké poselství, vepsat ho do řádků a předat jej dál. Tato snaha však vyžaduje poměrně velké úsilí – nápaditost, čas, vytrvalost, trpělivost atd. Navíc, samotné psaní je vlastně jen začátkem. Následuje editování, formátování, vytváření designu, prostě celá řada úprav obsahu a formy. Ti zkušenější z Vás už ví, co to obnáší, a jistě nám dají za pravdu, že každý autor uvítá v těchto tvůrčích krocích pomoc.

Arché Publishing není jen nakladatelstvím, ale nabízí také pomocnou ruku na cestě od napsání knihy až po její vydání. Klademe důraz na individuální, profesionální a přátelský přístup. Můžete si u nás objednat všechny potřebné úpravy – od jazykových korektur až po design obálky –, nebo využít pomoci jen s určitou fází úprav.

Pokud zvažujete spolupráci s námi, chceme Vás ujistit, že Vám v každém případě budou ponechána autorská práva. Také chceme zdůraznit, že ačkoliv je Arché Publishing křesťanským nakladatelstvím, nemusí se nutně jednat o knihu s křesťanskou tematikou, ale mělo by se jednat o kvalitní literaturu.

Udělej první krok:

Začni psát a dojdi s námi do cíle!

Naše nabídka

Služby pro autory

pomoc s vydáním knihy
Ceny za 1 stranu
finálního textu
  • Překlad: 140,- Kč
  • Korektury: 80,- Kč
  • Editace, formátování: 40,- Kč

Férová spolupráce

40 %
zisku z knihy jde autorovi, tzn. z prvního nákladu i dotisků
  • Asistence od začátku procesu vytváření knihy až po hotové výtisky
  • Plná podpora Vaší vize, kooperace ve všech fázích

Stále nevíš, jestli se s námi stát autorem, máš otázky, a nebo jsi rozhodnutý, že chceš udělat ten první krok? Napiš nám!

0